esaskimya
Asistan

GENÇSİAD'ın Esas Kimya Ziyareti

GENÇSİAD'ın Esas Kimya Ziyareti

Gebze Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (GENÇSİAD) Başkanı A. Lokman Kılıç, başkan vekili Yücel Yılmazel, başkan yardımcısı Gökhan Altıntaş, Fatih Işık ve Kadir Tataroğlu, Kılıç Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kılıç'ı ve Esas Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Işık'ı ziyaret etti.

Yapılan görüşmede bilgi ve tecrübelerini paylaşan Kılıç Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kılıç, "Bölgemizi temsil edecek faydalı olabilecek, bölgemizin sesi olabilecek, daha yukarılara taşıyabilecek ve bölge sıkıntılarını dile getirecek kurumlar lazım. STK’lar işte burada devreye giriyor. Sizler bu anlamda bölgemize faydalı olmayı, üyelerinize faydalı olmalı bölgenin sıkıntılarını idarecilere iletmekte yüksek bir ses olmalısınız" dedi. 15 Temmuz da darbe girişimi hakkında konuşan Kılıç, "Ülkemize yapılan haince saldırı neticesinde yakalanan suçları kesinleşenlerin vatan hainlerinin maden ve taş ocaklarında çalıştırılmasını gerekir. Vatan savunmasında şehit olan şehitlerimize Allah’ dan rahmet,  gazilerimize şifalar diliyorum" diye konuştu. Esas Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Işık ise yapılan görüşmede gençlerin bu tür faaliyetlerde yer almasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. 
 
Ziyaretlerde konuşan Gebze Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (GENÇSİAD) Başkanı A. Lokman Kılıç, "Gebze ülkenin neredeyse lokomotifi ve bir sanayi şehri. Ülke sanayisinin büyük bir bölümünü Gebze karşılıyor. Gebze, ülke ekonomisine büyük katkısı olan bir yer. Bugün baktığımızda sivil toplum kuruluşu sıkıntısı olduğunu görüyoruz. Sivil toplum kuruluşları bana göre bir toplumun, ülkenin olmazsa olmazlarındandır. Ülkemizde çok şükür sivil toplum kuruluşları var, ama bölgemizi temsil edecek faydalı olabilecek, bölgemizin sesi olabilecek, daha yukarılara taşıyabilecek ve bölge sıkıntılarını dile getirecek kurumlar lazım. STK’lar işte burada devreye giriyor. Bizde bu anlamda bölgemize faydalı olmayı, hem bünyemizde barındırdığımız üyelerimize, hem de bölge insanına faydalı olmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Yukarı